Zwrot towaru 14 dni
Apple iPad Pro 11" M2 128GB WI-FI Srebrny
Raty już od 91,62 zł
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Tablet Apple iPad Pro 11" M2 WiFi 128GB Silver
iPad pochodzi z amerykańskiej dystrybucji.
- MNXE3LL/A
- Ładowarka sieciowa US z adapterem (USA na EU)
iPad Pro 11 cali. Wszechstronność iPada. Przełomowa wydajność M2.
iPad Pro. Zdumiewająco wydajny i wyposażony w superszybkie interfejsy bezprzewodowe. Do tego działa z Apple Pencil drugiej generacji i ma potężne nowe funkcje do wydajnej pracy – samodzielnej i grupowej – w systemie iPadOS 16. Po prostu najdoskonalszy iPad.
- Pamięć wbudowana: 128 GB
- Transmisja danych: Wi-Fi
- Wyświetlacz Liquid Retina 11"
- LED, IPS, ProMotion, True Tone o rozdzielczości 2388 x 1668 pikseli przy 264 pikselach na cal.
- Chip Apple M2
- 8 rdzeniowe CPU, 10-rdzeniowe GPU i 16-rdzeniowy system Neureal Engine
- Profesjonalny system aparatów z obiektywem szerokokątnym i ultraszerokokątnym
- Obiektyw szerokokątny: 12MP
- Obiektyw ultraszerokokątny: 10MP
- Face ID
| Stan: | Nowy |
| Złącza: | Smart Connector, USB 3.1 typ C |
| Kolor: | srebrny |
| System operacyjny: | iOS |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych: | brak |
| Marka: | Apple |
| Nawigacja: | A-GPS |
| Czujniki: | akcelerometr, barometr, czujnik światła, żyroskop |
| Rozdzielczość ekranu (px): | 2224 x 1668 |
| Kod producenta: | MNXE3LL/A |
| Materiał: | aluminium |
| Funkcje: | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Wbudowana pamięć: | 128 GB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Rodzaj wyświetlacza: | Retina |
| Ekran dotykowy: | tak |
| Funkcje aparatu: | autofocus, nagrywanie wideo, panorama, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów: | 4K, 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Slot karty pamięci: | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci: | 1 TB |
| Układ graficzny: | 10 rdzeniowe GPU |
| Model tabletu: | iPad Pro 11" (4th Gen) |
| Model procesora: | Apple M2 |
| Opcje faktury: | faktura VAT |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Akumulator: | litowo-polimerowy |
| Zawiera baterie: | tak |
| EAN: | 194253264804 |
| Waga: | 0.47 |
| Przekątna ekranu: | 11 |
| Pojemność akumulatora: | 28 |
| Szerokość: | 178.5 |
| Wysokość: | 247.6 |
| Głębokość: | 5.9 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego: | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego: | 12 |
| Częstotliwość procesora: | 3.2 |
| Certyfikaty zgodności: | CE |
| Item ID: | 7164 |
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu