Zwrot towaru 14 dni
Apple iPad Air 13" M3 128GB WI-FI Księżycowa poświata
Raty już od 108,52 zł
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Apple iPad Air 13" M3 128GB Wi-Fi Księżycowa poświata (Starlight)
iPad pochodzi z amerykańskiej dystrybucji
MCNK4LL/A
- Ładowarka sieciowa US z adapterem (USA na EU)
iPad Air. Prędkość odlotowa.
iPad Air 13 cali jest turbodopalany niesamowicie szybkim czipem Apple M3. Ma olśniewający wyświetlacz Liquid Retina, przednią kamerę 12MP Center Stage dla jeszcze lepszych wrażeń podczas wideorozmów oraz superszybką łączność Wi‑Fi 6E i 5G. A ponadto działa z Apple Pencil Pro, Magic Keyboard i Smart Folio. Możesz więc swobodnie przełączać się między zadaniami, uczyć się, bawić, pracować i tworzyć. Co chcesz, gdzie tylko chcesz
Specyfikacja:
Pamięć wbudowana: 128 GB
Transmisja danych: Wi-Fi
Wyświetlacz Liquid Retina 13 cali
True Tone o rozdzielczości 2732 x 2048 pikseli przy 264 pikselach na cal.
Chip M3
8 rdzeniowe CPU, 9-rdzeniowe GPU i 16-rdzeniowy system Neural Engine
Przedni aparat 12 MP Center Stage
Tylny aparat szerokokątny 12 MP
Touch ID
System operacyjny iPadOS 18
- lub nowszy, z darmową aktualizacją.
| Stan: | Nowy |
| Złącza: | USB 3.1 typ C |
| Kolor: | złoty |
| System operacyjny: | iOS |
| Komunikacja: | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych: | brak |
| Marka: | Apple |
| Nawigacja: | GLONASS, GPS |
| Czujniki: | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Rozdzielczość ekranu (px): | 2732 x 2048 |
| Kod producenta: | MCNK4LL/A |
| Materiał: | aluminium |
| Funkcje: | funkcja telefonu |
| Wbudowana pamięć: | 128 GB |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Rodzaj wyświetlacza: | Retina |
| Ekran dotykowy: | tak |
| Funkcje aparatu: | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, nagrywanie wideo, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów: | 4K |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Slot karty pamięci: | nie |
| Model tabletu: | iPad Air 13" |
| Model procesora: | M3 |
| Opcje faktury: | faktura VAT |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Akumulator: | litowo-polimerowy |
| Zawiera baterie: | tak |
| EAN: | 195949975745 |
| Waga: | 616 |
| Przekątna ekranu: | 13 |
| Szerokość: | 214 |
| Wysokość: | 280 |
| Głębokość: | 6.1 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego: | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego: | 12 |
| Certyfikaty zgodności: | CE |
| Item ID: | 7179 |
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu