Zwrot towaru 14 dni
Apple iPad mini (6nd Gen) 8,3" 64 GB WI-FI Fioletowy
Raty już od 49,79 zł
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Apple iPad mini (6nd Gen) 8,3" 64 GB WI-FI Fioletowy
iPad pochodzi z amerykańskiej dystrybucji.
MK7R3LL/A
- Ładowarka sieciowa US z adapterem (USA na EU)
Apple iPad mini.
Długość przekątnej ekranu: 21,1 cm (8.3"), Rozdzielczość: 2266 x 1488 px,
Technologia wyświetlacza: LED. Pojemność pamięci wewnętrznej: 64 GB.
Typ procesora: Apple, Model procesora: A15.
Rozdzielczość kamery tylna (numericky): 12 MP, Typ aparatu tylnego: Pojedynczy obiektyw,
Rozdzielczość kamery przedniej (numericky): 12 MP, Kamera przednia.
Podstawowy standard Wi-Fi: Wi-Fi 6 (802.11ax).
Waga produktu: 293 g.
Kolor produktu: Fioletowy
| Stan: | Nowy |
| Złącza: | USB 3.1 typ C |
| Kolor: | fioletowy |
| System operacyjny: | Blackberry OS |
| Komunikacja: | Bluetooth |
| Transmisja danych: | brak |
| Marka: | Apple |
| Nawigacja: | GPS |
| Czujniki: | akcelerometr, barometr, czujnik światła, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Rozdzielczość ekranu (px): | 2224 x 1668 |
| Kod producenta: | MK7R3LL/A |
| Materiał: | aluminium |
| Funkcje: | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Wbudowana pamięć: | 64 GB |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Rodzaj wyświetlacza: | Retina |
| Ekran dotykowy: | tak |
| Funkcje aparatu: | lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów: | 4K, 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Slot karty pamięci: | nie |
| Układ graficzny: | 8-rdzeniowa jednostka GPU |
| Model tabletu: | iPad mini (6nd Gen) |
| Model procesora: | A15 |
| Opcje faktury: | faktura VAT |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Akumulator: | litowo-polimerowy |
| Zawiera baterie: | tak |
| EAN: | 194252528433 |
| Waga: | 293 |
| Przekątna ekranu: | 8.3 |
| Pojemność akumulatora: | 28 |
| Szerokość: | 134.8 |
| Wysokość: | 195.4 |
| Głębokość: | 6.3 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego: | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego: | 12 |
| Częstotliwość procesora: | 3.2 |
| Item ID: | 7166 |
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu