Zwrot towaru 14 dni
Tablet Apple iPad Pro 11" M4 16 GB / 2 TB WI- FI Gwiezdna Czerń
Nowy
Gwarancja
Brak w magazynie
Koszt dostawy
InPost
0 zł
DPD
0 zł
Poczta Polska
0 zł
Odbiór osobisty:
0,00 zł
Płatność
Zapłać za zakupy gotówką, kartą lub przelewem (bezgotówkowo)
Opis
Apple iPad Pro 11" M4 2TB Wi-Fi Szkło Standardowe Gwiezdna Czerń (Space Black)
- MVVG3LL/A
- Ładowarka sieciowa US z adapterem (USA na EU)
- JTPWRJ2WLW
iPad Pro. Potężnie smukły.
Nowy iPad Pro jest niewiarygodnie smukły. Do tego ma fenomenalnie wydajny czip Apple M4, przełomowy wyświetlacz Ultra Retina XDR oraz superszybką łączność Wi‑Fi 6E i 5G. A w połączeniu z Apple Pencil Pro i Magic Keyboard staje się wszechstronny do potęgi, dając Ci praktycznie nieograniczone możliwości twórczej i produktywnej pracy.
Specyfikacja:
Pamięć wbudowana: 2 TB
Transmisja danych: Wi-Fi
Wyświetlacz Ultra Retina XDR 11 cali
True Tone o rozdzielczości 2420 x 1668 pikseli przy 264 pikselach na cal.
Chip Apple M4 (10-rdzeniowy procesor CPU + 10-rdzeniowy procesor GPU + 16-rdzeniowy system Neural Engine)
Przedni aparat TrueDepth ultraszerokokątny 12 MP na dłuższym boku
Tylny aparat szerokokątny 12 MP
Face ID
System operacyjny iPadOS 17
- lub nowszy, z darmową aktualizacją.
Specyfikacja
| Stan: | Nowy |
| Złącza: | Smart Connector|USB 3.1 typ C |
| Kolor: | czarny |
| Przekątna ekranu ["]: | 11 |
| System operacyjny: | iOS |
| Komunikacja: | Bluetooth|Wi-Fi |
| Transmisja danych: | brak |
| Marka: | Apple |
| Waga [g]: | 444 |
| Czujniki: | akcelerometr|barometr|czujnik światła|kompas cyfrowy|żyroskop |
| Rozdzielczość ekranu (px): | 2420 x 1668 |
| Stan opakowania: | oryginalne |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym [kg]: | 0.76 |
| Kod producenta: | MVVG3LL/A |
| Materiał: | aluminium |
| Funkcje: | funkcja telefonu |
| Wbudowana pamięć: | 2 TB |
| Pamięć RAM: | 16 GB |
| Szerokość [mm]: | 177.5 |
| Wysokość [mm]: | 249.7 |
| Głębokość [mm]: | 5.3 |
| Rodzaj wyświetlacza: | OLED |
| Ekran dotykowy: | tak |
| Gęstość pikseli [ppi]: | 264 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego [Mpx]: | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego [Mpx]: | 12 |
| Funkcje aparatu: | autofocus|HDR|nagrywanie wideo|zdjęcia seryjne|zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów: | 4K|1080p (FullHD)|720p (HD) |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Slot karty pamięci: | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci: | 16 GB |
| Model tabletu: | iPad Pro 11" |
| Model procesora: | M4 |
| Opcje faktury: | faktura VAT |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Akumulator: | litowo-polimerowy |
| EAN: | 195949467271 |
| Item ID: | 3910 |
Polecamy
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
Masz ten produkt?
Oceń Tablet Apple iPad Pro 11" M4 16 GB / 2 TB WI- FI Gwiezdna Czerń i pomóż innym w wyborze
Dodaj opinię
Podobne produkty
Ostatnio recenzowane produkty
Tablet Apple iPad Pro 11" M4 16 GB / 2 TB WI- FI Gwiezdna Czerń
outofstock
Dodaj opinię
Tablet Apple iPad Pro 11" M4 16 GB / 2 TB WI- FI Gwiezdna Czerń
Gdy dodasz opinię, potwierdzisz że znasz i akceptujesz Regulamin. Twoje dane przetwarzamy aby umożliwić dodanie opinii o produkcie. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Termin dostawy
Tablet Apple iPad Pro 11" M4 16 GB / 2 TB WI- FI Gwiezdna Czerń
Kup teraz, otrzymasz jutro
jeśli zapłacisz w ciągu 57 min 36 sek
Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu
Wybierz Ratę (symulacja)