Smartfon Google Pixel 6 8 GB / 128 GB 5G czarny
Nowy
Kolor: Czarny
Seria: Pixel 6
Wbudowana pamięć: 128 GB
Stan telefonu: Nowy
Brak w magazynie
Koszt dostawy
InPost
0 zł
DPD
0 zł
Poczta Polska
0 zł
Odbiór osobisty:
0,00 zł
Płatność
Zapłać za zakupy gotówką, kartą lub przelewem (bezgotówkowo)
Opis
Smartfon Google Pixel 6 8 GB / 128 GB 5G czarny
- Telefon jest nowy, w zaplombowanym pudełku
- 356214587034049
Specyfikacja
| Stan: | Nowy |
| Złącza: | USB 3.1 typ C |
| Kolor: | czarny |
| Przekątna ekranu ["]: | 6.4 |
| System operacyjny: | Android |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4614 |
| Komunikacja: | Bluetooth|NFC|Wi-Fi|Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych: | 5G |
| Marka: | |
| Model: | Pixel 6 |
| Waga [g]: | 207 |
| Nawigacja: | A-GPS|Galileo|GLONASS|GPS |
| Czujniki: | akcelerometr|barometr|czujnik światła|czujnik zbliżeniowy|czytnik linii papilarnych|kompas|krokomierz|żyroskop |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| Ładowarka w komplecie: | nie |
| Słuchawki w komplecie: | nie |
| Kod producenta: | GA02900-GB |
| Materiał: | aluminium|metal|szkło|tworzywo sztuczne |
| Funkcje: | always on display|ładowanie indukcyjne|odblokowanie za pomocą odcisku palca|rozpoznawanie twarzy|szybkie ładowanie|tethering (hot-spot) |
| Typ: | Smartfon |
| Wbudowana pamięć: | 128 GB |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Opcje SIM: | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Szerokość [mm]: | 74.8 |
| Wysokość [mm]: | 158.6 |
| Głębokość [mm]: | 8.9 |
| Cechy dodatkowe: | pyłoszczelny|wodoodporny |
| Rodzaj wyświetlacza: | AMOLED |
| Ekran dotykowy: | tak |
| Gęstość pikseli [ppi]: | 411 |
| Rozdzielczość ekranu [px]: | 1080 x 2400 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego [Mpx]: | 50 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego [Mpx]: | 8 |
| Funkcje aparatu: | autofocus|cyfrowa stabilizacja obrazu|HDR|lampa błyskowa|nagrywanie wideo|optyczna stabilizacja obrazu|panorama|samowyzwalacz|wykrywanie twarzy|zdjęcia seryjne|zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów: | 4K|1080p (FullHD)|720p (HD) |
| Częstotliwość procesora [GHz]: | 2.8 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ akumulatora: | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci: | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci: | 128 GB |
| Układ graficzny: | Mali-G78 MP20 |
| Funkcje w telefonach komórkowych: | dyktafon|kalendarz|kalkulator|książka telefoniczna|latarka |
| Wyjmowana bateria: | nie |
| Maksymalny czas rozmów: | 21 h |
| Maksymalny czas czuwania: | 86h |
| Opcje faktury: | Towar |
| EAN: | 810029930413 |
| Item ID: | 1738 |
Polecamy
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
Masz ten produkt?
Oceń Smartfon Google Pixel 6 8 GB / 128 GB 5G czarny i pomóż innym w wyborze
Dodaj opinię
Podobne produkty
Ostatnio recenzowane produkty
outofstock
Dodaj opinię
Smartfon Google Pixel 6 8 GB / 128 GB 5G czarny
Gdy dodasz opinię, potwierdzisz że znasz i akceptujesz Regulamin. Twoje dane przetwarzamy aby umożliwić dodanie opinii o produkcie. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Termin dostawy
Smartfon Google Pixel 6 8 GB / 128 GB 5G czarny
Kup teraz, otrzymasz jutro
jeśli zapłacisz w ciągu 57 min 36 sek
Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu
Wybierz Ratę (symulacja)