Zwrot towaru 14 dni
Smartfon Apple iPhone 13 Pro Max 6 GB / 128 GB 5G niebieski (Używany)
Używany
Kolor: Niebieski
Seria: iPhone 13 Pro Max
Wbudowana pamięć: 128 GB
Stan telefonu: Używany
Gwarancja
Brak w magazynie
Koszt dostawy
InPost
0 zł
DPD
0 zł
Poczta Polska
0 zł
Odbiór osobisty:
0,00 zł
Płatność
Zapłać za zakupy gotówką, kartą lub przelewem (bezgotówkowo)
Opis
Apple iPhone 13 Pro Max 128 GB niebieski
- stan: używany
- stan wizualny: posiada rysy na obudowie oraz ekranie
- w 100% sprawny technicznie
- bateria 87%
- bez blokad
- z gwarancją od naszego sklepu
- 356348392004399
Oferujemy kompletny zestaw:
- Telefon
- Eleganckie pudełko zastępcze
- Originalny używany kabel Apple USB lightning
- Igłę do otwarcia tacki sim
- Karta gwarancyjna
- Bardzo dobrze zabezpieczoną paczkę na czas transportu
- Profesjonalną obsługę serwisową
Stan techniczny i wizualny:
- Nie posiada żadnych ukrytych wad. Produkt jest w znakomitej kondycji technicznej. Smartfon został poddany wieloetapowemu procesowi testów przez nasz zespół specjalistów.
- Brak blokad - nie posiada blokad iCloud, SIMLOCK, Find My iPhone oraz blokad ratalnych
- Smartfon posiada w pełni polskie oprogramowanie oraz polska klawiatura i menu
Specyfikacja
| Stan: | Używany |
| Złącza: | Lightning |
| Kolor: | niebieski |
| Przekątna ekranu ["]: | 6.7 |
| System operacyjny: | iOS |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 4352 |
| Komunikacja: | Bluetooth|NFC|Wi-Fi |
| Transmisja danych: | 5G |
| Marka: | Apple |
| Model: | iPhone 13 Pro Max |
| Waga [g]: | 203 |
| Nawigacja: | GPS |
| Czujniki: | akcelerometr |
| Stan opakowania: | zastępcze |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym [kg]: | 0.238 |
| Ładowarka w komplecie: | nie |
| Słuchawki w komplecie: | nie |
| Kod producenta: | MLL93PM/A |
| Materiał: | metal|szkło |
| Funkcje: | ładowanie indukcyjne|płatności zbliżeniowe (NFC)|rozpoznawanie twarzy|tethering (hot-spot) |
| Typ: | Smartfon |
| Wbudowana pamięć: | 128 GB |
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Opcje SIM: | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Szerokość [mm]: | 77 |
| Wysokość [mm]: | 147 |
| Głębokość [mm]: | 7.7 |
| Cechy dodatkowe: | wodoodporny |
| Rodzaj wyświetlacza: | OLED |
| Ekran dotykowy: | tak |
| Gęstość pikseli [ppi]: | 460 |
| Rozdzielczość ekranu [px]: | 2688 x 1242 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego [Mpx]: | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego [Mpx]: | 12 |
| Funkcje aparatu: | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów: | 4K |
| Procesor: | Apple A15 Bionic |
| Częstotliwość procesora [GHz]: | 3.22 |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Typ akumulatora: | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci: | nie |
| Maksymalna pojemność karty pamięci: | 256 GB |
| Układ graficzny: | IMG 8322 |
| Funkcje w telefonach komórkowych: | alarm wibracyjny|budzik|dyktafon|funkcja głośnomówiąca|kalendarz|kalkulator|książka telefoniczna|latarka|przypomnienia|zegar |
| Wyjmowana bateria: | nie |
| Maksymalny czas rozmów: | 33.7 godziny |
| Maksymalny czas czuwania: | 30 dni |
| Opcje faktury: | faktura VAT-marża |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Item ID: | 3118 |
Polecamy
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
Masz ten produkt?
Oceń Smartfon Apple iPhone 13 Pro Max 6 GB / 128 GB 5G niebieski (Używany) i pomóż innym w wyborze
Dodaj opinię
Podobne produkty
Ostatnio recenzowane produkty
Smartfon Apple iPhone 13 Pro Max 6 GB / 128 GB 5G niebieski (Używany)
outofstock
Dodaj opinię
Smartfon Apple iPhone 13 Pro Max 6 GB / 128 GB 5G niebieski (Używany)
Gdy dodasz opinię, potwierdzisz że znasz i akceptujesz Regulamin. Twoje dane przetwarzamy aby umożliwić dodanie opinii o produkcie. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Termin dostawy
Smartfon Apple iPhone 13 Pro Max 6 GB / 128 GB 5G niebieski (Używany)
Kup teraz, otrzymasz jutro
jeśli zapłacisz w ciągu 57 min 36 sek
Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu
Wybierz Ratę (symulacja)