Zwrot towaru 14 dni
Samsung Galaxy S25 Edge 512GB Tytanowy czarny (Powystawowy)
Powystawowy
Kolor: Czarny
Seria: Galaxy S25 Edge
Wbudowana pamięć: 512 GB
Stan telefonu: Powystawowy
Gwarancja
Brak w magazynie
Koszt dostawy
InPost
0 zł
DPD
0 zł
Poczta Polska
0 zł
Odbiór osobisty:
0,00 zł
Płatność
Zapłać za zakupy gotówką, kartą lub przelewem (bezgotówkowo)
Opis
Stan wizualny:
- rysy na ekranie oraz obudowie
- kondycja baterii powyżej 95%.
- 352007320549909
Oferujemy kompletny zestaw:
- Telefon
- Eleganckie pudełko zastępcze
- Certyfikowany kabel zamiennik ze złączem Type C
- Certyfikowana ładowarka zamiennik
- Igłę do otwarcia tacki sim
- Karta gwarancyjna
- Bardzo dobrze zabezpieczoną paczkę na czas transportu
- Profesjonalną obsługę serwisową
Stan techniczny:
- Kanadyjska wersja telefonu z procesorem Snapdragon
- Polsko - angielskie, Czesko - angielskie, Słowacko - angielskie menu telefonu
- Dla ułatwienia użytkowania instalujemy pełnoprawne polskie, czeskie, słowackie menu, w przypadku aktualizacji telefonu lub przywrócenia ustawień fabrycznych prosimy o napisać w celu przywrócenia pełnego menu
- Polska klawiatura
- Oprogramowanie bez nakladki operatora
- Wersja Single Sim + eSim
- Pozostałe funkcje są takie same, kompatybilne z EU siecią
- Nie posiada żadnych ukrytych wad. Produkt jest w znakomitej kondycji technicznej. Smartfon został poddany wieloetapowemu procesowi testów przez nasz zespół specjalistów.
- Brak blokad - nie posiada blokad, Simlock, ratalnych, producenckich.
Oferujemy kompletny zestaw:
- Telefon
- Eleganckie pudełko zastępcze
- Certyfikowany kabel zamiennik ze złączem Type C
- Certyfikowana ładowarka zamiennik
- Igłę do otwarcia tacki sim
Specyfikacja
| Stan: | Powystawowy |
| Złącza: | USB typ C |
| Kolor: | czarny |
| System operacyjny: | Android |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych: | 5G |
| Marka: | Samsung |
| Model: | Galaxy S25 Edge |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego: | tak |
| Nawigacja: | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Czujniki: | akcelerometr, barometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, żyroskop |
| Kod producenta: | SM-S937W |
| Materiał: | metal, szkło |
| Funkcje: | always on display, ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Typ: | Smartfon |
| Wbudowana pamięć: | 512 GB |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Opcje SIM: | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe: | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Rodzaj wyświetlacza: | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy: | tak |
| Funkcje aparatu: | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów: | 8K |
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Typ akumulatora: | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci: | nie |
| Układ graficzny: | Adreno 830 |
| Funkcje w telefonach komórkowych: | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje faktury: | faktura VAT-marża |
| Gwarancja: | 24 mies |
| EAN: | 8806097325956 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: | 0.162 |
| Waga: | 163 |
| Przekątna ekranu: | 6.7 |
| Pojemność akumulatora: | 3900 |
| Szerokość: | 75.6 |
| Wysokość: | 158.2 |
| Głębokość: | 5.8 |
| Gęstość pikseli: | 513 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1440 x 3120 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego: | 200 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego: | 12 |
| Częstotliwość procesora: | 4.47 |
| Certyfikaty zgodności: | CE, WEEE |
| Item ID: | 6314 |
Polecamy
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
Masz ten produkt?
Oceń Samsung Galaxy S25 Edge 512GB Tytanowy czarny (Powystawowy) i pomóż innym w wyborze
Dodaj opinię
Podobne produkty
Ostatnio recenzowane produkty
Samsung Galaxy S25 Edge 512GB Tytanowy czarny (Powystawowy)
outofstock
Dodaj opinię
Samsung Galaxy S25 Edge 512GB Tytanowy czarny (Powystawowy)
Gdy dodasz opinię, potwierdzisz że znasz i akceptujesz Regulamin. Twoje dane przetwarzamy aby umożliwić dodanie opinii o produkcie. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Termin dostawy
Samsung Galaxy S25 Edge 512GB Tytanowy czarny (Powystawowy)
Kup teraz, otrzymasz jutro
jeśli zapłacisz w ciągu 57 min 36 sek
Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu
Wybierz Ratę (symulacja)