Zwrot towaru 14 dni
Laptop Apple MacBook Pro 14 M4 Pro Apple M 24 GB / 1024 GB Srebrny
Nowy
Gwarancja
Brak w magazynie
Koszt dostawy
InPost
0 zł
DPD
0 zł
Poczta Polska
0 zł
Odbiór osobisty:
0,00 zł
Płatność
Zapłać za zakupy gotówką, kartą lub przelewem (bezgotówkowo)
Specyfikacja
| Stan: | Nowy |
| Złącza: | HDMI, Magsafe, Thunderbolt, minijack 3,5 mm (audio) |
| Kolor: | srebrny |
| System operacyjny: | Mac OS |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Marka: | Apple |
| Model: | MacBook Pro 14 M4 Pro |
| Kod producenta: | MX2F3ZE/A |
| Materiał: | metal |
| Typ: | standardowy |
| Cechy dodatkowe: | Bluetooth |
| Ekran dotykowy: | nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 14 |
| Układ klawiatury: | UK (qwerty) |
| Rodzaj karty graficznej: | Grafika zintegrowana |
| Wielkość pamięci RAM: | 24 GB |
| Typ dysku twardego: | SSD |
| Rozdzielczość (px): | 3024 x 1964 |
| Seria procesora: | Apple M |
| Powłoka matrycy: | antyrefleksyjna |
| Pojemność dysku: | 1024 |
| Typ napędu: | brak |
| Opcje faktury: | faktura VAT |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Pamięć karty graficznej: | współdzielona |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM: | 24 GB |
| Multimedia: | czytnik kart pamięci, głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie: | klawiatura, klawiatura podświetlana |
| Liczba slotów RAM: | 2 |
| EAN: | 195949874130 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: | 0.001 |
| Przekątna ekranu: | 14.2 |
| Wysokość produktu: | 1.55 |
| Szerokość produktu: | 31.26 |
| Głębokość produktu: | 22.12 |
| Waga produktu: | 1.6 |
| Pojemność akumulatora (Wh): | 72.4 |
| Maksymalny czas pracy baterii: | 22 |
| Odświeżanie matrycy: | 120 |
| Item ID: | 4285 |
Polecamy
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
Masz ten produkt?
Oceń Laptop Apple MacBook Pro 14 M4 Pro Apple M 24 GB / 1024 GB Srebrny i pomóż innym w wyborze
Dodaj opinię
Podobne produkty
Ostatnio recenzowane produkty
Laptop Apple MacBook Pro 14 M4 Pro Apple M 24 GB / 1024 GB Srebrny
outofstock
Dodaj opinię
Laptop Apple MacBook Pro 14 M4 Pro Apple M 24 GB / 1024 GB Srebrny
Gdy dodasz opinię, potwierdzisz że znasz i akceptujesz Regulamin. Twoje dane przetwarzamy aby umożliwić dodanie opinii o produkcie. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Termin dostawy
Laptop Apple MacBook Pro 14 M4 Pro Apple M 24 GB / 1024 GB Srebrny
Kup teraz, otrzymasz jutro
jeśli zapłacisz w ciągu 57 min 36 sek
Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu
Wybierz Ratę (symulacja)