Zwrot towaru 14 dni
Apple MacBook Air 13,6" M4 16GB / 512GB Księżycowa poświata
Nowy
Gwarancja
Brak w magazynie
Koszt dostawy
InPost
0 zł
DPD
0 zł
Poczta Polska
0 zł
Odbiór osobisty:
0,00 zł
Płatność
Zapłać za zakupy gotówką, kartą lub przelewem (bezgotówkowo)
Opis
Apple MacBook Air 13 M4 16GB / 512 GB SSD / Księżycowa poświata (Starlight)
Laptop pochodzi z amerykańskiej dystrybucji
GWARANCJA OD SPREDAWCY
MODEL: MW103LL/A
- HQLMH62G3Q
- Ładowarka sieciowa US z adapterem (USA na EU)
- Układ klawiatura: Angielski US (enter poziomy)
- Dystrybucja: US
- Zawartość zestawu: Macbook Air, Zasilacz USB-C wtyczka USA, Przewód USB-C
Układ klawiatury:
MacBook posiada układ klawiatury ISO - Angielski US (enter poziomy)
SPECYFIKACJA
Parametry ekranu
- Ekran: 13,6 ", 2560 x 1664 pikseli
- Typ matrycy: błyszcząca
- Rodzaj matrycy: Liquid Retina
- Jasność ekranu: 500 nitów
- Ekran dotykowy: nie
Procesor
- Model procesora: Apple M4
- Liczba rdzeni procesora: 10
- Zintegrowany układ graficzny: Apple M4
Pamięć RAM
- Zainstalowana pamięć RAM : 16 GB
- Typ pamięci RAM: zunifikowana
Karta graficzna
- Model karty graficznej: Apple M4 (8-rdzeni)
- Pamięć własna karty graficznej : współdzielona z pamięcią systemową
Wbudowane dyski
- Szybki dysk SSD: 512 GB
Oprogramowanie systemowe
- System operacyjny: macOS Sequoia lub nowszy
- Wersja językowa: polski
Napęd, kamera
- Rodzaj napędu: brak napędu
- Wbudowana kamera: tak 12 mln pikseli
Dźwięk
- Karta dźwiękowa: zintegrowana 2.0
- Wbudowane głośniki: 4
- Wbudowany mikrofon: tak
Łączność
- Łączność bezprzewodowa: Bluetooth, Wi-Fi 6E (802.11ax)
- Wersja Bluetooth: 5.3
- Port LAN RJ-45: brak
- Modem: nie
Złącza/Wbudowane urządzenia
- Złącza: Thunderbolt 4 x 2, wyjście liniowe audio, MagSafe 3 x 1
- Ładowanie przez port USB: nie
- Czytnik linii papilarnych: tak
- Dodatkowe informacje: czujnik światła, czytnik linii papilarnych, Dolby Atmos, Dolby Vision, Force Touch, HDR, kamera FaceTime HD, podświetlana klawiatura, technologia True Tone, Touch ID, wbudowane trzy mikrofony
- Podświetlana klawiatura: tak
Parametry fizyczne
- Typ: laptop z macOS
- Pojemność baterii/akumulatora: 53,8 Wh
- Wymiary: 304 x 11 x 215 mm
- Waga: 1,24 kg
Specyfikacja
| Stan: | Nowy |
| Złącza: | Thunderbolt, minijack 3,5 mm (audio) |
| Kolor: | złoty |
| System operacyjny: | Mac OS |
| Komunikacja: | Wi-Fi, Bluetooth |
| Marka: | Apple |
| Model: | MacBook Air 2025 |
| Kod producenta: | MW103ZE/A |
| Materiał: | metal |
| Typ: | ultrabook |
| Cechy dodatkowe: | Czytnik linii papilarnych : Touch ID |
| Ekran dotykowy: | nie |
| Liczba rdzeni procesora: | 10 |
| Układ klawiatury: | UK (qwerty) |
| Typ matrycy: | IPS |
| Rodzaj karty graficznej: | Grafika zintegrowana |
| Typ pamięci RAM: | DDR4 |
| Wielkość pamięci RAM: | 16 GB |
| Typ dysku twardego: | SSD |
| Rozdzielczość (px): | 2560 x 1664 |
| Seria procesora: | Apple M4 |
| Powłoka matrycy: | błyszcząca antyrefleksyjna |
| Pojemność dysku: | 512 |
| Typ napędu: | brak |
| Model procesora: | Apple M4 |
| Opcje faktury: | faktura VAT |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Pamięć karty graficznej: | współdzielona |
| Maksymalna wielkość pamięci RAM: | 32 GB |
| Technologia akumulatora: | litowo-polimerowy |
| Multimedia: | głośniki, kamera, mikrofon |
| Sterowanie: | klawiatura, klawiatura podświetlana, touchpad |
| Interfejs dysku: | PCIe |
| Zawiera baterie: | tak |
| EAN: | 195949837869 |
| Przekątna ekranu: | 13.6 |
| Taktowanie bazowe procesora: | 4.4 |
| Wysokość produktu: | 1.13 |
| Szerokość produktu: | 30.41 |
| Głębokość produktu: | 21.5 |
| Waga produktu: | 1.24 |
| Pojemność akumulatora (Wh): | 53.8 |
| Maksymalny czas pracy baterii: | 18 |
| Pojemność akumulatora (mAh): | 53 |
| Item ID: | 6444 |
Polecamy
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
Masz ten produkt?
Oceń Apple MacBook Air 13,6" M4 16GB / 512GB Księżycowa poświata i pomóż innym w wyborze
Dodaj opinię
Podobne produkty
Ostatnio recenzowane produkty
Apple MacBook Air 13,6" M4 16GB / 512GB Księżycowa poświata
outofstock
Dodaj opinię
Apple MacBook Air 13,6" M4 16GB / 512GB Księżycowa poświata
Gdy dodasz opinię, potwierdzisz że znasz i akceptujesz Regulamin. Twoje dane przetwarzamy aby umożliwić dodanie opinii o produkcie. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Termin dostawy
Apple MacBook Air 13,6" M4 16GB / 512GB Księżycowa poświata
Kup teraz, otrzymasz jutro
jeśli zapłacisz w ciągu 57 min 36 sek
Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu
Wybierz Ratę (symulacja)