Zwrot towaru 14 dni
Apple iPhone 16 Pro Max 256 GB Tytan pustynny (Używany)
Używany
Kolor: Złoty
Seria: iPhone 16 Pro Max
Wbudowana pamięć: 256 GB
Stan telefonu: Używany
Gwarancja
Brak w magazynie
Koszt dostawy
InPost
0 zł
DPD
0 zł
Poczta Polska
0 zł
Odbiór osobisty:
0,00 zł
Płatność
Zapłać za zakupy gotówką, kartą lub przelewem (bezgotówkowo)
Opis
Apple iPhone 16 Pro Max 256 GB Tytan pustynny
- stan: powystawowy
- stan wizualny: posiada rysy na obudowie oraz ekranie; rysy na module aparatu
- w 100% sprawny technicznie
- bateria 92%
- bez blokad
- z gwarancją od naszego sklepu
- 359974601702361
Oferujemy kompletny zestaw:
- Telefon
- Eleganckie pudełko zastępcze
- Certyfikowany kabel zamiennik ze złączem Type C
- Certyfikowana ładowarka zamieniik
- Igłę do otwarcia tacki sim
- Karta gwarancyjna
- Bardzo dobrze zabezpieczoną paczkę na czas transportu
- Profesjonalną obsługę serwisową
Stan techniczny i wizualny:
- Nie posiada żadnych ukrytych wad. Produkt jest w znakomitej kondycji technicznej. Smartfon został poddany wieloetapowemu procesowi testów przez nasz zespół specjalistów.
- Brak blokad - nie posiada blokad iCloud, SIMLOCK, Find My iPhone oraz blokad ratalnych
- Smartfon posiada w pełni polskie oprogramowanie oraz polska klawiatura i menu
Oferujemy kompletny zestaw:
- Telefon
- Eleganckie pudełko zastępcze
- Certyfikowany kabel zamiennik ze złączem Type C
- Certyfikowana ładowarka zamiennik
- Igłę do otwarcia tacki sim
Specyfikacja
| Stan: | Używany |
| Złącza: | USB typ C |
| Kolor: | złoty |
| System operacyjny: | iOS |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych: | 5G |
| Marka: | Apple |
| Model: | iPhone 16 Pro Max |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego: | tak |
| Nawigacja: | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| Czujniki: | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, krokomierz, żyroskop |
| Kod producenta: | MYWX3HX/A |
| Materiał: | metal, szkło |
| Funkcje: | always on display, ładowanie indukcyjne, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Typ: | Smartfon |
| Wbudowana pamięć: | 256 GB |
| Pamięć RAM: | 8 GB |
| Opcje SIM: | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe: | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Rodzaj wyświetlacza: | Super Retina XDR |
| Ekran dotykowy: | tak |
| Funkcje aparatu: | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów: | 4K, 1080p (FullHD), 720p (HD) |
| Procesor: | Apple A18 Pro |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Typ akumulatora: | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci: | nie |
| Funkcje w telefonach komórkowych: | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Opcje faktury: | faktura VAT-marża |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| EAN: | 0195949806070 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: | 0.413 |
| Waga: | 227 |
| Przekątna ekranu: | 6.9 |
| Pojemność akumulatora: | 4685 |
| Szerokość: | 77.6 |
| Wysokość: | 163 |
| Głębokość: | 8.25 |
| Gęstość pikseli: | 460 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2868 x 1320 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego: | 48 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego: | 12 |
| Item ID: | 6296 |
Polecamy
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
Masz ten produkt?
Oceń Apple iPhone 16 Pro Max 256 GB Tytan pustynny (Używany) i pomóż innym w wyborze
Dodaj opinię
Podobne produkty
Ostatnio recenzowane produkty
Apple iPhone 16 Pro Max 256 GB Tytan pustynny (Używany)
outofstock
Dodaj opinię
Apple iPhone 16 Pro Max 256 GB Tytan pustynny (Używany)
Gdy dodasz opinię, potwierdzisz że znasz i akceptujesz Regulamin. Twoje dane przetwarzamy aby umożliwić dodanie opinii o produkcie. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Termin dostawy
Apple iPhone 16 Pro Max 256 GB Tytan pustynny (Używany)
Kup teraz, otrzymasz jutro
jeśli zapłacisz w ciągu 57 min 36 sek
Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu
Wybierz Ratę (symulacja)