Zwrot towaru 14 dni
Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB szary | bateria 100% (Używany)
Używany
Kolor: Szary
Seria: iPhone 13 Pro Max
Wbudowana pamięć: 256 GB
Stan telefonu: Używany
Gwarancja
1 519 zł
Faktura VAT-marża lub paragon
Dodaj do koszyka
Dogodne raty
Raty już od 40,25 zł
Oblicz ratę
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Koszt dostawy
InPost
0 zł
DPD
0 zł
Poczta Polska
0 zł
Odbiór osobisty:
0,00 zł
Płatność
Zapłać za zakupy gotówką, kartą lub przelewem (bezgotówkowo)
Opis
Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB szary
- stan: używany
- stan wizualny: posiada rysy na obudowie oraz ekranie;rysy na module aparatu; kurz na aparacie x3
- w 100% sprawny technicznie
- bateria 100% (po wymianie)
- bez blokad
- z gwarancją od naszego sklepu
- 357624694805801
Oferujemy kompletny zestaw:
- Telefon
- Eleganckie pudełko zastępcze
- Certyfikowany kabel zamiennik ze złączem USB-C na Lightning
- Certyfikowana ładowarka zamiennik
- Igłę do otwarcia tacki sim
- Karta gwarancyjna
- Bardzo dobrze zabezpieczoną paczkę na czas transportu
- Profesjonalną obsługę serwisową
Stan techniczny i wizualny:
- Nie posiada żadnych ukrytych wad. Produkt jest w znakomitej kondycji technicznej. Smartfon został poddany wieloetapowemu procesowi testów przez nasz zespół specjalistów.
- Brak blokad - nie posiada blokad iCloud, SIMLOCK, Find My iPhone oraz blokad ratalnych
- Smartfon posiada w pełni polskie oprogramowanie oraz polska klawiatura i menu
Specyfikacja
| Stan: | Używany |
| Złącza: | Lightning |
| Kolor: | szary |
| System operacyjny: | iOS |
| Komunikacja: | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych: | 5G |
| Marka: | Apple |
| Model: | iPhone 13 Pro Max |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego: | tak |
| Nawigacja: | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki: | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy, żyroskop |
| Kod producenta: | MLLA3PM/A |
| Materiał: | metal, szkło |
| Funkcje: | ładowanie indukcyjne, rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Typ: | Smartfon |
| Wbudowana pamięć: | 256 GB |
| Pamięć RAM: | 6 GB |
| Opcje SIM: | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe: | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Rodzaj wyświetlacza: | OLED |
| Ekran dotykowy: | tak |
| Funkcje aparatu: | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów: | 4K |
| Procesor: | Apple A15 Bionic |
| Liczba rdzeni procesora: | 6 |
| Typ akumulatora: | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci: | nie |
| Funkcje w telefonach komórkowych: | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Maksymalny czas czuwania: | 60 |
| Opcje faktury: | faktura VAT-marża |
| Gwarancja: | 12 miesięcy |
| Zawiera baterie: | tak |
| EAN: | 194252698969 |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: | 0.238 |
| Waga: | 226 |
| Przekątna ekranu: | 6.7 |
| Pojemność akumulatora: | 4352 |
| Szerokość: | 78.1 |
| Wysokość: | 160.8 |
| Głębokość: | 7.4 |
| Gęstość pikseli: | 458 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1242 x 2688 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego: | 12 |
| Rozdzielczość aparatu przedniego: | 12 |
| Częstotliwość procesora: | 3.2 |
| Certyfikaty zgodności: | CE |
| Kod taryfy celnej: | 85171300 |
| Item ID: | 7227 |
Polecamy
Opinie
Nie ma jeszcze recenzji tego produktu
Bądź pierwszą osobą, która wystawi opinię
Masz ten produkt?
Oceń Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB szary | bateria 100% (Używany) i pomóż innym w wyborze
Dodaj opinię
Podobne produkty
Ostatnio recenzowane produkty
Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB szary | bateria 100% (Używany)
1 519 zł
Dodaj do koszyka
Dodaj opinię
Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB szary | bateria 100% (Używany)
Gdy dodasz opinię, potwierdzisz że znasz i akceptujesz Regulamin. Twoje dane przetwarzamy aby umożliwić dodanie opinii o produkcie. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Termin dostawy
Apple iPhone 13 Pro Max 256 GB szary | bateria 100% (Używany)
Kup teraz, otrzymasz jutro
jeśli zapłacisz w ciągu 57 min 36 sek
Termin realizacji może ulec zmianie, jeśli:
- Skorzystasz z dodatkowych usług
- Zamówienie obejmuje produkty z dłuższym czasem realizacji zamówienia – wysyłka następuje po skompletowaniu całego zamówienia
- Jako formę płatności wybierzesz przelew lub raty – wysyłka następuje po otrzymaniu przez nas płatności na konto lub informacji o przyznaniu kredytu ratalnego
- Dodasz uwagi do zamówienia
- Zamówienie obejmuje produkty wielkogabarytowe, które wymagają szczególnej obsługi z uwagi na nietypowy rozmiar i konieczność dodatkowego zabezpieczenia towaru na czas transportu
Wybierz Ratę (symulacja)